WEDSTRIJD
02.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Nicole Gadient | Nika Novikova | 6-1, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Switzerland
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
07.08.98, 25 Jaar
28926 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lithuania
01.04.02, 22 Jaar
01.04.02, 22 Jaar
Nicole Gadient vs. Nika Novikova - onderlinge wedstrijden
02.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Nicole Gadient | Nika Novikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Nicole Gadient form & Nika Novikova form
Nicole Gadient - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Nika Novikova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 3-0, Lara Charles - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Paterno | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Castillo | 7-64, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Sahdiieva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haabneeme - I. hard | ||||
17.11.20 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 7-62, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Bhuvana Kalva | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Verner | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Liepaja - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 Kwalif. | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.12.19 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Koklina | 3-6, 7-66, 12-10 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |