WEDSTRIJD
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicoleta Dascalu | Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 6-1 | W60+H Torun | Clay |
STATISTIEKEN
Nicoleta Dascalu | Aleksandra Julia Zuchanska | |
1e Service % | 20/39 (51%) | 32/67 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/20 (85%) | 18/32 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 13/35 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/67 (54%) | 9/39 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/106 (62%) | 40/106 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 12 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
05.11.01, 22 Jaar
05.11.01, 22 Jaar
Nicoleta Dascalu vs. Aleksandra Julia Zuchanska - onderlinge wedstrijden
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicoleta Dascalu | Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60+H Torun | Clay |
Nicoleta Dascalu form & Aleksandra Julia Zuchanska form
Nicoleta Dascalu - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.01.22 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
26.01.21 Kwalif. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.09.20 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Aleksandra Julia Zuchanska - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Visintini | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Mila Masic | 3-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 7-68, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Martina Puvill | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Marina Benito | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Cerdan Medina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Skrabalova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriia Fomenko | 6-2, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Jessica Failla | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Fesiuk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-78, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-63, 10-2 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-3, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Halve finale | vs. Louise Brunskog | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail |