WEDSTRIJD
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicoleta Dascalu | Ania Hertel | 6-2, 6-1 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicoleta Dascalu vs. Ania Hertel - onderlinge wedstrijden
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicoleta Dascalu | Ania Hertel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
Nicoleta Dascalu form & Ania Hertel form
Nicoleta Dascalu - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.01.22 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
26.01.21 Kwalif. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.09.20 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Ania Hertel - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Isabel Skoog | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Camila Romero | 2-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Hannah Viller Moller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Madeleine Jessup | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Luca Udvardy | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |