WEDSTRIJD
07.09.20 | 1e ronde | Nicoleta Dascalu | Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 1-1, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicoleta Dascalu vs. Ekaterina Makarova (1996) - onderlinge wedstrijden
07.09.20 | 1e ronde | Nicoleta Dascalu | Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 1-1, Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Nicoleta Dascalu form & Ekaterina Makarova (1996) form
Nicoleta Dascalu - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.01.22 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
26.01.21 Kwalif. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.09.20 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Ekaterina Makarova (1996) - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail |