WEDSTRIJD
17.10.19 | 2e ronde | Nicoleta Dascalu | Georgina Garcia-Perez | 7-66, 7-62 | W60 Szekesfehervar | Clay |
STATISTIEKEN
Nicoleta Dascalu | Georgina Garcia-Perez | |
1e Service % | 54/92 (59%) | 71/116 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/54 (70%) | 53/71 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/38 (61%) | 14/45 (31%) |
Benutte Breakpoints | 2/12 (17%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/116 (42%) | 31/92 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/208 (53%) | 98/208 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 0 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 1-2 | |
1-3 | Georgina Garcia-Perez | |
Nicoleta Dascalu | 2-3 | |
3-3 | Georgina Garcia-Perez | |
Nicoleta Dascalu | 3-4 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicoleta Dascalu | 4-5 | |
0-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 6-5 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
6-6 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0 | ||
7-66 |
2 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
Nicoleta Dascalu | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Georgina Garcia-Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 6-6 | |
0-0 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicoleta Dascalu vs. Georgina Garcia-Perez - onderlinge wedstrijden
24.09.20 | 2e ronde | Georgina Garcia-Perez | Nicoleta Dascalu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Prerov | Clay |
17.10.19 | 2e ronde | Nicoleta Dascalu | Georgina Garcia-Perez | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | W60 Szekesfehervar | Clay |
15.07.18 | 2e ronde van de kwal. | Georgina Garcia-Perez | Nicoleta Dascalu | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Bucharest | Clay |
Nicoleta Dascalu form & Georgina Garcia-Perez form
Nicoleta Dascalu - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.01.22 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
26.01.21 Kwalif. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.09.20 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Georgina Garcia-Perez - laatste wedstrijden
W25 Valladolid - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Ellen Perez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, - Georgina Garcia-Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
07.05.23 Finale | vs. Francesca Curmi | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |