WEDSTRIJD
13.11.19 | 1e ronde | Nicoleta Dascalu | Kristina Dmitruk | 6-2, 6-0 | W25 Minsk | I. hard |
STATISTIEKEN
Nicoleta Dascalu | Kristina Dmitruk | |
1e Service % | 27/41 (66%) | 19/39 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/39 (62%) | 12/41 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Kristina Dmitruk | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Kristina Dmitruk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Kristina Dmitruk | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Kristina Dmitruk | |
0-0, 15-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Kristina Dmitruk | |
0-0, 15-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Kristina Dmitruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicoleta Dascalu vs. Kristina Dmitruk - onderlinge wedstrijden
13.11.19 | 1e ronde | Nicoleta Dascalu | Kristina Dmitruk | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Minsk | I. hard |
Nicoleta Dascalu form & Kristina Dmitruk form
Nicoleta Dascalu - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.01.22 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
26.01.21 Kwalif. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.09.20 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Kristina Dmitruk - laatste wedstrijden
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Maria Suarez Alonso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
09.07.23 Finale | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Naef | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
11.06.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 0-5, - Kristina Dmitruk - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 3e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Ricany - I. hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |