WEDSTRIJD
14.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicoleta Dascalu | Veronika Erjavec | 7-60, 6-3 | W60 Szekesfehervar | Clay |
STATISTIEKEN
Nicoleta Dascalu | Veronika Erjavec | |
1e Service % | 44/81 (54%) | 35/75 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/44 (73%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/37 (43%) | 16/40 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/75 (49%) | 33/81 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/156 (54%) | 71/156 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Veronika Erjavec | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Veronika Erjavec | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-1 | Veronika Erjavec | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nicoleta Dascalu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Veronika Erjavec | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicoleta Dascalu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-5 | Veronika Erjavec | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
7-60 |
2 | ||
Nicoleta Dascalu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Nicoleta Dascalu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Veronika Erjavec | |
0-0 | ||
Nicoleta Dascalu | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Veronika Erjavec | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Nicoleta Dascalu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Veronika Erjavec | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicoleta Dascalu | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Veronika Erjavec | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nicoleta Dascalu vs. Veronika Erjavec - onderlinge wedstrijden
14.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Nicoleta Dascalu | Veronika Erjavec | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Szekesfehervar | Clay |
Nicoleta Dascalu form & Veronika Erjavec form
Nicoleta Dascalu - laatste wedstrijden
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Daria Macos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Slamenikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 7-65, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-5, - Nicoleta Dascalu - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.01.22 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-75, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-73, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Misaki Matsuda | 6-711, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
26.01.21 Kwalif. | vs. Gaelle Desperrier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
14.01.21 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.09.20 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Veronika Erjavec - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
05.08.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |