WEDSTRIJD
29.11.19 | Kwartfinale | Nigina Abduraimova | Meiqi Guo | 2-6, 6-2, 6-3 | W15 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Nigina Abduraimova | Meiqi Guo | |
1e Service % | 50/71 (70%) | 54/86 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/50 (56%) | 33/54 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/86 (48%) | 33/71 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/157 (50%) | 78/157 (50%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nigina Abduraimova vs. Meiqi Guo - onderlinge wedstrijden
29.11.19 | Kwartfinale | Nigina Abduraimova | Meiqi Guo | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Nonthaburi | Hard |
Nigina Abduraimova form & Meiqi Guo form
Nigina Abduraimova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | wedstrijd detail |
Meiqi Guo - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |