WEDSTRIJD
16.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Nika Novikova | Anastasiya Kuparev | 5-7, 7-62, 10-8 | W15 Haabneeme | I. hard |
STATISTIEKEN
Lithuania
01.04.02, 22 Jaar
01.04.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
04.06.01, 22 Jaar
04.06.01, 22 Jaar
Nika Novikova vs. Anastasiya Kuparev - onderlinge wedstrijden
16.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Nika Novikova | Anastasiya Kuparev | 5-7, 7-62, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Haabneeme | I. hard |
Nika Novikova form & Anastasiya Kuparev form
Nika Novikova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 3-0, Lara Charles - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Paterno | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Castillo | 7-64, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Sahdiieva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Liepaja - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haabneeme - I. hard | ||||
17.11.20 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 7-62, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 Kwalif. | vs. Bhuvana Kalva | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Verner | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Liepaja - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lota Kaul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 Kwalif. | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.12.19 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Koklina | 3-6, 7-66, 12-10 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Anastasiya Kuparev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
10.12.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Demi Tran | 6-3, 5-7, 1-10 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 7-64, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Daria Kuczer | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrycja Niewiadomska | 7-62, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Severine Deppner | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Naroa Aranzabal | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Afandieva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 0-4, - Anastasiya Kuparev - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |