WEDSTRIJD
26.06.19 | 1e ronde | Nika Radisic | Seone Mendez | 6-3, 6-3 | W15 Budapest | Clay |
STATISTIEKEN
Nika Radisic | Seone Mendez | |
1e Service % | 40/55 (73%) | 39/62 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/40 (58%) | 17/39 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 12/23 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/62 (53%) | 23/55 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/117 (56%) | 52/117 (44%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nika Radisic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-1 | Seone Mendez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-A | ||
Nika Radisic | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Seone Mendez | |
Nika Radisic | 3-3 | |
Nika Radisic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Seone Mendez | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nika Radisic | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Seone Mendez | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Nika Radisic | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Seone Mendez | |
0-0 | ||
Nika Radisic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Seone Mendez | |
0-0 | ||
Nika Radisic | 5-2 | |
5-3 | Seone Mendez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nika Radisic vs. Seone Mendez - onderlinge wedstrijden
26.06.19 | 1e ronde | Nika Radisic | Seone Mendez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Budapest | Clay |
Nika Radisic form & Seone Mendez form
Nika Radisic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Seone Mendez - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |