WEDSTRIJD
01.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Nikola Tomanova | Darya Lebesheva | 3-0, - scratch | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nikola Tomanova vs. Darya Lebesheva - onderlinge wedstrijden
01.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Nikola Tomanova | Darya Lebesheva | 3-0, Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Nikola Tomanova form & Darya Lebesheva form
Nikola Tomanova - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Darya Lebesheva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.07.19 Kwalif. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
19.12.18 2e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.18 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |