INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Merel Hoedt vs. Nikola Tomanova - onderlinge wedstrijden
27.10.18 | Halve finale | Nikola Tomanova | Merel Hoedt | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Merel Hoedt form & Nikola Tomanova form
Merel Hoedt - laatste wedstrijden
W35 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Natalia Kowalczyk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nikola Tomanova - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |