INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nina Kruijer vs. Chelsea Vanhoutte - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | Kwalif. | Nina Kruijer | Chelsea Vanhoutte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Nina Kruijer form & Chelsea Vanhoutte form
Nina Kruijer - laatste wedstrijden
W15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Franziska Kommer | 7-5, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Perla Nieuwboer | 3-6, 3-2, - Nina Kruijer - scratch | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Szabina Szlavikovics | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Sarah Lee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.04.19 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Delisha Guttikonda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
26.01.18 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, - Nina Kruijer - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.18 2e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.18 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.01.18 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.18 1e ronde | vs. Linnea Malmqvist | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
19.10.17 2e ronde | vs. Paulina Jastrzebska | 4-1, - Nina Kruijer - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.17 1e ronde | vs. Claudia Williams | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
12.10.17 2e ronde | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.17 1e ronde | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Schoonhoven - Clay | ||||
30.08.17 2e ronde | vs. Meritxell Perera Ros | - | wedstrijd detail | |
29.08.17 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
26.08.17 Halve finale | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.17 Kwartfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.17 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.17 1e ronde | vs. Isolde De Jong | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Aymet Uzcategui | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
09.08.17 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.17 2e ronde | vs. Cindy Burger | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Bastin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Britt Geukens | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
02.08.17 1e ronde | vs. Carla Lucero | 6-2, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail |
Chelsea Vanhoutte - laatste wedstrijden
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Viktoriia Dema | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Myatovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Rixt Van Der Werff | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shannon Bovy | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
25.08.23 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Warda Ait El Bachir | 7-5, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Miyu Kageyama | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Amiens - Clay | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |