WEDSTRIJD
17.09.20 | 2e ronde | Nina Potocnik | Grace Min | 6-3, 6-4 | W25 Frydek | Clay |
STATISTIEKEN
Nina Potocnik | Grace Min | |
1e Service % | 42/61 (69%) | 53/76 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/42 (62%) | 24/53 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/76 (54%) | 26/61 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nina Potocnik | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Nina Potocnik | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Nina Potocnik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nina Potocnik | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Potocnik | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nina Potocnik | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nina Potocnik vs. Grace Min - onderlinge wedstrijden
17.09.20 | 2e ronde | Nina Potocnik | Grace Min | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
Nina Potocnik form & Grace Min form
Nina Potocnik - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Grace Min - laatste wedstrijden
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Alexa Noel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Allie Kiick | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Jamie Loeb | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ann Li | 1-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Jana Fett | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Melichar | 6-1, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Williford | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
26.07.23 Kwalif. | vs. Mary Stoiana | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Hadley Doyle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |