WEDSTRIJD
27.02.20 | 2e ronde | Nina Potocnik | Melis Sezer | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Nina Potocnik | Melis Sezer | |
1e Service % | 39/46 (85%) | 32/48 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 14/32 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/7 (43%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 1/9 (11%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/48 (65%) | 17/46 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nina Potocnik | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-0 | Melis Sezer | |
0-0, 0-30, 0-40, 40-A | ||
Nina Potocnik | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Melis Sezer | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Melis Sezer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Melis Sezer | |
Nina Potocnik | 3-0 | |
4-0 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nina Potocnik vs. Melis Sezer - onderlinge wedstrijden
27.02.20 | 2e ronde | Nina Potocnik | Melis Sezer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Nina Potocnik form & Melis Sezer form
Nina Potocnik - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Melis Sezer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |