WEDSTRIJD
26.02.20 | 1e ronde | Nina Potocnik | Sem Wensveen | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Nina Potocnik | Sem Wensveen | |
1e Service % | 28/35 (80%) | 26/39 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/28 (71%) | 9/26 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/7 (57%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/39 (67%) | 11/35 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/74 (68%) | 24/74 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Nina Potocnik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sem Wensveen | |
0-0 | ||
Nina Potocnik | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Nina Potocnik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nina Potocnik | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Nina Potocnik | 5-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30, 30-30 | ||
Nina Potocnik | 6-1 | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
10.04.98, 25 Jaar
10.04.98, 25 Jaar
Nina Potocnik vs. Sem Wensveen - onderlinge wedstrijden
26.02.20 | 1e ronde | Nina Potocnik | Sem Wensveen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Nina Potocnik form & Sem Wensveen form
Nina Potocnik - laatste wedstrijden
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sem Wensveen - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.21 Kwalif. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |