WEDSTRIJD
10.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Nina Rudiukova | Yuliya Kim | 6-4, 6-3 | Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Russia
26.01.00, 24 Jaar
26.01.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uzbekistan
20.08.99, 24 Jaar
20.08.99, 24 Jaar
Nina Rudiukova vs. Yuliya Kim - onderlinge wedstrijden
10.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Nina Rudiukova | Yuliya Kim | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Kazan | I. hard |
Nina Rudiukova form & Yuliya Kim form
Nina Rudiukova - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Micol Salvadori | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hania Abouelsaad | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sofiia Nagornaia | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Klimchuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.12.22 Halve finale | vs. Jasmine Conway | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.12.22 Kwartfinale | vs. Polina Pavlova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.22 2e ronde | vs. Sara Milanese | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Julia Traub | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dainhee Kim | 2-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail |
Yuliya Kim - laatste wedstrijden
Almaty - Clay | ||||
26.08.18 Kwalif. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Iakovleva | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laylo Bakhodirova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Namangan - Hard | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Palha | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.18 1e ronde | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
22.04.18 Kwalif. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laylo Bakhodirova | 0-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kazan - I. hard | ||||
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Rudiukova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.17 Kwalif. | vs. Komola Umarova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Nurgazieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Merenkova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Riley | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.17 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
17.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Klyueva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.17 Kwalif. | vs. Komola Umarova | 3-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
10.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Piskun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.12.16 Kwalif. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
05.12.16 Kwalif. | vs. Veronica Napolitano | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
30.11.16 1e ronde | vs. Patrycja Polanska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.16 Kwalif. | vs. Mey Ayari | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
28.09.16 2e ronde | vs. Alexandra Grinchishina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.16 1e ronde | vs. Anastassiya Sharapova | 6-2, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.09.16 Kwalif. | vs. Valeriya Vorobyova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
20.09.16 1e ronde | vs. Polina Goloputova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.16 Kwalif. | vs. Shakhzoda Asimova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Namangan - Hard | ||||
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Shakhnoza Khatamova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |