INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nina Stojanovic vs. Tamara Zidansek - onderlinge wedstrijden
08.02.20 | Nina Stojanovic | Tamara Zidansek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Fed Cup | I. hard |
Nina Stojanovic form & Tamara Zidansek form
Nina Stojanovic - laatste wedstrijden
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Shuai Zhang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.11.22 Finale | vs. Tatiana Prozorova | 7-610, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.22 Halve finale | vs. Alina Korneeva | 6-2, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
04.01.22 Kwalif. | vs. Claire Liu | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.21 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.21 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 4-6, 3-5, - Nina Stojanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
30.10.21 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 3-6, - Nina Stojanovic - scratch | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.21 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.21 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.21 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
14.07.21 2e ronde | vs. Grace Min | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde | vs. Vitalia Diatchenko | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Angelique Kerber | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
12.06.21 Halve finale | vs. Johanna Konta | 2-6, 7-62, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.06.21 Kwartfinale | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.21 3e ronde | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail |
Tamara Zidansek - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 2-6, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-3, - Tamara Zidansek - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Alize Cornet | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Prozorova | 6-711, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |