WEDSTRIJD
06.09.19 | Kwartfinale | Nina Stojanovic | Xinyu Gao | 6-1, 6-1 | W60 Changsha | Clay |
STATISTIEKEN
Nina Stojanovic | Xinyu Gao | |
1e Service % | 28/41 (68%) | 18/38 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 10/18 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 3/20 (15%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/38 (66%) | 10/41 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/79 (71%) | 23/79 (29%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nina Stojanovic | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nina Stojanovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nina Stojanovic | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-1 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nina Stojanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Xinyu Gao | |
0-0, 30-0 | ||
Nina Stojanovic | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Xinyu Gao | |
0-0 | ||
Nina Stojanovic | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Xinyu Gao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Stojanovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nina Stojanovic vs. Xinyu Gao - onderlinge wedstrijden
06.09.19 | Kwartfinale | Nina Stojanovic | Xinyu Gao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Changsha | Clay |
08.03.17 | 1e ronde | Xinyu Gao | Nina Stojanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Zhuhai | Hard |
08.10.16 | 1e ronde van de kwal. | Nina Stojanovic | Xinyu Gao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Tianjin | Hard |
Nina Stojanovic form & Xinyu Gao form
Nina Stojanovic - laatste wedstrijden
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Shuai Zhang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.11.22 Finale | vs. Tatiana Prozorova | 7-610, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.22 Halve finale | vs. Alina Korneeva | 6-2, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
04.01.22 Kwalif. | vs. Claire Liu | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.21 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.21 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 4-6, 3-5, - Nina Stojanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
30.10.21 Halve finale | vs. Maryna Zanevska | 3-6, - Nina Stojanovic - scratch | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.21 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.21 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.21 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
14.07.21 2e ronde | vs. Grace Min | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde | vs. Vitalia Diatchenko | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Angelique Kerber | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 7-5, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
12.06.21 Halve finale | vs. Johanna Konta | 2-6, 7-62, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.06.21 Kwartfinale | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.21 3e ronde | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail |
Xinyu Gao - laatste wedstrijden
W50 Shenzhen - Hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
14.04.24 Finale | vs. Sijia Wei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Halve finale | vs. Han Shi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Maya Joint | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 6-74, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-63, 2-1, Emilie Lindh Gallagher - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |