WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Noel Saidenova | Darja Semenistaja | 6-1, 6-4 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Noel Saidenova | Darja Semenistaja | |
1e Service % | 33/63 (52%) | 28/47 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/33 (67%) | 15/28 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/47 (55%) | 25/63 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Noel Saidenova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noel Saidenova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Noel Saidenova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Noel Saidenova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Noel Saidenova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Noel Saidenova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Noel Saidenova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Darja Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noel Saidenova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Darja Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Noel Saidenova vs. Darja Semenistaja - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Noel Saidenova | Darja Semenistaja | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Noel Saidenova form & Darja Semenistaja form
Noel Saidenova - laatste wedstrijden
W25 Orlando - Hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.22 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail |
Darja Semenistaja - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Laura Siegemund | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Storm Hunter | 5-7, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-1, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Carole Monnet | 6-1, 3-0, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 6-75, 5-1, Polina Kudermetova - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |