WEDSTRIJD
29.05.19 | 1e ronde | Noel Saidenova | Giorgie Jones | 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Noel Saidenova | Giorgie Jones | |
1e Service % | 30/53 (57%) | 40/61 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 21/40 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/23 (39%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/61 (54%) | 23/53 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/114 (55%) | 51/114 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Noel Saidenova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noel Saidenova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Noel Saidenova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Noel Saidenova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Noel Saidenova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Noel Saidenova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noel Saidenova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Noel Saidenova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Noel Saidenova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Giorgie Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noel Saidenova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.02.97, 27 Jaar
21.02.97, 27 Jaar
Noel Saidenova vs. Giorgie Jones - onderlinge wedstrijden
29.05.19 | 1e ronde | Noel Saidenova | Giorgie Jones | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Noel Saidenova form & Giorgie Jones form
Noel Saidenova - laatste wedstrijden
W25 Orlando - Hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.22 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail |
Giorgie Jones - laatste wedstrijden
W25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 Kwalif. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |