WEDSTRIJD
21.09.20 | Kwalif. | Noelia Bouzo Zanotti | Ramu Ueda | 7-65, 2-6, 10-8 | W15 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Noelia Bouzo Zanotti vs. Ramu Ueda - onderlinge wedstrijden
14.04.22 | 2e ronde | Noelia Bouzo Zanotti | Ramu Ueda | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
21.09.20 | Kwalif. | Noelia Bouzo Zanotti | Ramu Ueda | 7-65, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Porto | Hard |
Noelia Bouzo Zanotti form & Ramu Ueda form
Noelia Bouzo Zanotti - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Alice Soulie | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-2, - Noelia Bouzo Zanotti - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-77, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Styliani Roussopoulou | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marleen Tilgner | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
29.06.23 3e ronde | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail |
Ramu Ueda - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |