WEDSTRIJD
26.11.19 | 1e ronde | Noelia Zeballos | Nicole Nadel | 6-3, 0-6, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Noelia Zeballos | Nicole Nadel | |
1e Service % | 49/75 (65%) | 35/70 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/49 (61%) | 19/35 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/26 (50%) | 17/35 (49%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/70 (49%) | 32/75 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/145 (53%) | 68/145 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Noelia Zeballos | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Nicole Nadel | |
0-0 | ||
Noelia Zeballos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Nicole Nadel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Noelia Zeballos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-2 | Nicole Nadel | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Noelia Zeballos | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Nicole Nadel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Noelia Zeballos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nicole Nadel | |
0-0, 0-15 | ||
Noelia Zeballos | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Nicole Nadel | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A | ||
Noelia Zeballos | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-4 | Nicole Nadel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Noelia Zeballos | 0-5 | |
0-0 | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Nicole Nadel | |
0-0, 15-15 | ||
Noelia Zeballos | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Nicole Nadel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Noelia Zeballos | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
5-1 | Nicole Nadel | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Noelia Zeballos vs. Nicole Nadel - onderlinge wedstrijden
26.11.19 | 1e ronde | Noelia Zeballos | Nicole Nadel | 6-3, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Noelia Zeballos form & Nicole Nadel form
Noelia Zeballos - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Victoria Bosio | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolly Ferreira | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 7-64, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 0-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Kayla Day | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Francesca Di Lorenzo | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Nicole Nadel - laatste wedstrijden
W60 Meitar - Hard | ||||
16.11.22 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Sohyun Park | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Ofer Kivity | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.22 Halve finale | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Zijun Jiang | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Nicole Teodosescu | 7-610, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Aysegul Mert | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Russell | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Nicole Khirin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Zlata Yankovskaya | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Jurkowska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucy Webber | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Tamari Gagoshidze | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Gartseva | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail |