Kazakhstan
15.12.97, 26 Jaar
15.12.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Karina Kalkenova vs. Nonna Kurginyan - onderlinge wedstrijden
01.11.17 | 1e ronde | Nonna Kurginyan | Karina Kalkenova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Karina Kalkenova form & Nonna Kurginyan form
Karina Kalkenova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sant Cugat - Clay | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
09.09.18 Kwalif. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
09.07.18 1e ronde | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.11.17 1e ronde | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.17 Kwalif. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.04.17 1e ronde | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nonna Kurginyan - laatste wedstrijden
W15 Telavi - Clay | ||||
14.10.19 1e ronde | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 Kwalif. | vs. Mayya Gorbunova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Alina Lebedeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
27.08.18 1e ronde | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
20.08.18 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
08.08.18 2e ronde | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 7-5, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
01.08.18 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.18 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
28.07.18 Halve finale | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.18 Kwartfinale | vs. Tea Faber | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.18 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.18 1e ronde | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
06.06.18 2e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.18 1e ronde | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Khimki - I. hard | ||||
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 4-6, 3-4, Valeriya Pogrebnyak - scratch | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
22.04.18 Kwalif. | vs. Margarita Betova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shohsiyat Tuhtamatova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.04.18 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.18 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 1-1, Gozal Ainitdinova - scratch | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - I. hard | ||||
14.03.18 2e ronde | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |