Belarus
17.08.01, 22 Jaar
17.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
01.11.99, 24 Jaar
01.11.99, 24 Jaar
Alisa Yakimakho vs. Nora Ayala Serra - onderlinge wedstrijden
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Nora Ayala Serra | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Alisa Yakimakho form & Nora Ayala Serra form
Alisa Yakimakho - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nora Ayala Serra - laatste wedstrijden
W15 Valencia - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 Kwalif. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |