WEDSTRIJD
31.10.19 | 2e ronde | Nuria Brancaccio | Giuseppina Miccio | 6-4, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Nuria Brancaccio | Giuseppina Miccio | |
1e Service % | 42/67 (63%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/42 (52%) | 9/34 (26%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/25 (36%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 8/10 (80%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/48 (73%) | 36/67 (54%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dubbele fouten | 9 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Giuseppina Miccio | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Giuseppina Miccio | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nuria Brancaccio | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-3 | Giuseppina Miccio | |
0-0 | ||
Nuria Brancaccio | 3-3 | |
4-3 | Giuseppina Miccio | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Giuseppina Miccio | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nuria Brancaccio | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Giuseppina Miccio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nuria Brancaccio | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Giuseppina Miccio | |
0-0, 0-30, 40-30[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Giuseppina Miccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-2 | Giuseppina Miccio | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nuria Brancaccio | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
05.02.00, 24 Jaar
05.02.00, 24 Jaar
Nuria Brancaccio vs. Giuseppina Miccio - onderlinge wedstrijden
31.10.19 | 2e ronde | Nuria Brancaccio | Giuseppina Miccio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Nuria Brancaccio form & Giuseppina Miccio form
Nuria Brancaccio - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Giuseppina Miccio - laatste wedstrijden
W15 L'aquila - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Onal | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
02.11.20 Kwalif. | vs. Tea Lukic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Covi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
09.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Destinee Martins | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Roberta Lodi Pasini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Andjela Jocovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Prati | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Bagnatica - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmela - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Barletta - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Pepelyaeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Bastin | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Tishchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Stoerbrauck | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Caserta - Clay | ||||
22.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Testa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sezze - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Capogrosso | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Caserta - Clay | ||||
16.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |