WEDSTRIJD
24.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Nuria Brancaccio | Natasha Fourouclas | 6-4, 6-3 | Guimaraes | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nuria Brancaccio vs. Natasha Fourouclas - onderlinge wedstrijden
24.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Nuria Brancaccio | Natasha Fourouclas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Guimaraes | Hard |
Nuria Brancaccio form & Natasha Fourouclas form
Nuria Brancaccio - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 Kwalif. | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Natasha Fourouclas - laatste wedstrijden
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Pitak | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Sophia Biolay | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Sophia Biolay | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Maja Issler | 6-77, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ryan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ryan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.06.19 Kwalif. | vs. Audrey Dabomve | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
02.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Berrendorf | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guimaraes - Hard | ||||
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Gaspar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Essen - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
20.07.15 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Borecka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Aschaffenburg - Clay | ||||
13.07.15 2e ronde van de kwal. | vs. Ann-Christin Nilsson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.07.15 Kwalif. | vs. Daiana Negreanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
06.07.15 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.15 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
29.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Shkudun | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Helsingborg - Clay | ||||
22.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |