WEDSTRIJD
07.12.19 | Halve finale | Oana Georgeta Simion | Nastja Kolar | 6-3, 6-2 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Oana Georgeta Simion | Nastja Kolar | |
1e Service % | 38/60 (63%) | 41/61 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/38 (50%) | 18/41 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/61 (59%) | 28/60 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Nastja Kolar | |
0-0 | ||
Oana Georgeta Simion | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
4-2 | Nastja Kolar | |
0-0 | ||
Oana Georgeta Simion | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Oana Georgeta Simion | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oana Georgeta Simion | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Oana Georgeta Simion | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Nastja Kolar | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oana Georgeta Simion vs. Nastja Kolar - onderlinge wedstrijden
14.12.19 | Halve finale | Oana Georgeta Simion | Nastja Kolar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
07.12.19 | Halve finale | Oana Georgeta Simion | Nastja Kolar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Oana Georgeta Simion form & Nastja Kolar form
Oana Georgeta Simion - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Nastja Kolar - laatste wedstrijden
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | - Nastja Kolar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | - Nastja Kolar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
04.09.22 Halve finale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.21 Halve finale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail |