WEDSTRIJD
10.09.20 | 2e ronde | Oceane Babel | Anna Ukolova | 6-0, 6-2 | W15 Saint | Clay |
STATISTIEKEN
Oceane Babel | Anna Ukolova | |
1e Service % | 20/37 (54%) | 26/57 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/20 (70%) | 13/26 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 9/31 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/57 (61%) | 12/37 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Babel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oceane Babel | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Babel | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oceane Babel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oceane Babel | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oceane Babel vs. Anna Ukolova - onderlinge wedstrijden
10.09.20 | 2e ronde | Oceane Babel | Anna Ukolova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Saint | Clay |
Oceane Babel form & Anna Ukolova form
Oceane Babel - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Anna Ukolova - laatste wedstrijden
Angers - I. hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |