WEDSTRIJD
15.09.20 | 1e ronde | Oceane Babel | Francisca Jorge | 6-4, 6-0 | W15 Santarem | Hard |
STATISTIEKEN
Oceane Babel | Francisca Jorge | |
1e Service % | 26/45 (58%) | 36/57 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/26 (69%) | 17/36 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/57 (58%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oceane Babel | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Francisca Jorge | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oceane Babel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Francisca Jorge | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Oceane Babel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Francisca Jorge | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Babel | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Francisca Jorge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Babel | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Francisca Jorge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Oceane Babel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Francisca Jorge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Babel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Francisca Jorge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Babel | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Francisca Jorge | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oceane Babel vs. Francisca Jorge - onderlinge wedstrijden
15.09.20 | 1e ronde | Oceane Babel | Francisca Jorge | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Santarem | Hard |
Oceane Babel form & Francisca Jorge form
Oceane Babel - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Francisca Jorge - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Taylor Ng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |