WEDSTRIJD
29.11.19 | Kwartfinale | Oceane Dodin | Tayisiya Morderger | 6-4, 7-5 | W25 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Oceane Dodin | Tayisiya Morderger | |
1e Service % | 42/67 (63%) | 33/69 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/42 (76%) | 22/33 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/25 (44%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/69 (46%) | 24/67 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oceane Dodin | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Oceane Dodin | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oceane Dodin | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Tayisiya Morderger | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
Oceane Dodin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Dodin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-15 | ||
Oceane Dodin | 4-2 | |
0-0 | ||
Oceane Dodin | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oceane Dodin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oceane Dodin vs. Tayisiya Morderger - onderlinge wedstrijden
29.11.19 | Kwartfinale | Oceane Dodin | Tayisiya Morderger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Solarino | Carpet |
04.03.13 | 2e ronde | Tayisiya Morderger | Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | Frauenfeld | Carpet |
Oceane Dodin form & Tayisiya Morderger form
Oceane Dodin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Tayisiya Morderger - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Kwalif. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |