WEDSTRIJD
02.08.19 | Kwartfinale | Oceane Dodin | Vivian Heisen | 7-5, 7-64 | W25 Woking | Hard |
STATISTIEKEN
Oceane Dodin | Vivian Heisen | |
1e Service % | 52/86 (60%) | 71/102 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/52 (77%) | 45/71 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/34 (44%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 3/12 (25%) | 2/12 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/102 (44%) | 31/86 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/188 (53%) | 88/188 (47%) |
Dubbele fouten | 9 | 11 |
Aces | 3 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oceane Dodin | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Vivian Heisen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Dodin | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Vivian Heisen | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Oceane Dodin | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-5 | Vivian Heisen | |
0-0 | ||
Oceane Dodin | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-5 | Vivian Heisen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oceane Dodin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Vivian Heisen | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Oceane Dodin | 0-0 | |
0-1 | Vivian Heisen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Dodin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Vivian Heisen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Oceane Dodin | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Vivian Heisen | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Oceane Dodin | 3-3 | |
0-0, 15-15 | ||
3-4 | Vivian Heisen | |
0-0 | ||
Oceane Dodin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Vivian Heisen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oceane Dodin | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Vivian Heisen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oceane Dodin | 6-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oceane Dodin vs. Vivian Heisen - onderlinge wedstrijden
02.08.19 | Kwartfinale | Oceane Dodin | Vivian Heisen | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | W25 Woking | Hard |
Oceane Dodin form & Vivian Heisen form
Oceane Dodin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Vivian Heisen - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - scratch | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Courmayeur - I. hard | ||||
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 Kwalif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
12.11.20 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.20 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Caldas - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
20.09.19 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 Kwartfinale | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - scratch | wedstrijd detail |