WEDSTRIJD
21.11.16 | Kwalif. | Oleksandra Korashvili | Charlotte Roemer | 6-0, 6-3 | Valencia | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oleksandra Korashvili vs. Charlotte Roemer - onderlinge wedstrijden
10.12.16 | Halve finale | Oleksandra Korashvili | Charlotte Roemer | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | Nules | Clay |
21.11.16 | Kwalif. | Oleksandra Korashvili | Charlotte Roemer | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Valencia | Clay |
07.07.16 | Kwartfinale | Charlotte Roemer | Oleksandra Korashvili | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | Getxo | Clay |
Oleksandra Korashvili form & Charlotte Roemer form
Oleksandra Korashvili - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Norman - Hard | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
05.09.17 1e ronde | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mamaia - Clay | ||||
30.08.17 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
16.08.17 1e ronde | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
04.08.17 Halve finale | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.08.17 Kwartfinale | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.17 2e ronde | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.17 1e ronde | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
13.06.17 1e ronde | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
24.04.17 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Charlotte Roemer - laatste wedstrijden
Billie Jean - Hard | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
10.05.19 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.05.19 Halve finale | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.19 Kwartfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.04.19 Kwartfinale | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.04.19 2e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.19 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.19 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |