INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Irina Fetecau vs. Oleksandra Korashvili - onderlinge wedstrijden
29.10.16 | Halve finale | Oleksandra Korashvili | Irina Fetecau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Irina Fetecau form & Oleksandra Korashvili form
Irina Fetecau - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Oleksandra Korashvili - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Norman - Hard | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
05.09.17 1e ronde | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mamaia - Clay | ||||
30.08.17 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
16.08.17 1e ronde | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
04.08.17 Halve finale | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.08.17 Kwartfinale | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.17 2e ronde | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.17 1e ronde | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
13.06.17 1e ronde | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
24.04.17 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |