WEDSTRIJD
16.07.19 | Kwalif. | Oleksandra Oliynykova | Izabela Gabriela Novac | 6-4, 6-4 | W25 Baja | Clay |
STATISTIEKEN
Oleksandra Oliynykova | Izabela Gabriela Novac | |
1e Service % | 40/68 (59%) | 53/66 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/40 (45%) | 25/53 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/28 (71%) | 6/13 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/66 (53%) | 30/68 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-4 | |
3-4 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Izabela Gabriela Novac | |
Oleksandra Oliynykova | 5-3 | |
5-4 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
07.06.99, 24 Jaar
07.06.99, 24 Jaar
Oleksandra Oliynykova vs. Izabela Gabriela Novac - onderlinge wedstrijden
16.07.19 | Kwalif. | Oleksandra Oliynykova | Izabela Gabriela Novac | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Baja | Clay |
Oleksandra Oliynykova form & Izabela Gabriela Novac form
Oleksandra Oliynykova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Izabela Gabriela Novac - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 Kwalif. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |