WEDSTRIJD
12.12.19 | 2e ronde | Oleksandra Oliynykova | Josephine Boualem | 5-7, 6-2, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Oleksandra Oliynykova | Josephine Boualem | |
1e Service % | 57/82 (70%) | 51/88 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/57 (67%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 17/37 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/88 (49%) | 30/82 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/170 (56%) | 75/170 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Josephine Boualem | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-2 | Josephine Boualem | |
0-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-3 | Josephine Boualem | |
0-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Josephine Boualem | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-4 | |
0-0, 0-30 | ||
5-5 | Josephine Boualem | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-6 | |
0-0, 0-30, 40-40 | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Josephine Boualem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Josephine Boualem | |
0-0, 0-15 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Josephine Boualem | |
Oleksandra Oliynykova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Josephine Boualem | |
2-0 | Josephine Boualem | |
0-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-0 | Josephine Boualem | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-0 | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oleksandra Oliynykova vs. Josephine Boualem - onderlinge wedstrijden
12.12.19 | 2e ronde | Oleksandra Oliynykova | Josephine Boualem | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Oleksandra Oliynykova form & Josephine Boualem form
Oleksandra Oliynykova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Josephine Boualem - laatste wedstrijden
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
18.08.20 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail |