WEDSTRIJD
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Oleksandra Oliynykova | Vivien Abraham | 6-1, 6-1 | W25 Baja | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hungary
07.04.99, 24 Jaar
07.04.99, 24 Jaar
Oleksandra Oliynykova vs. Vivien Abraham - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Oleksandra Oliynykova | Vivien Abraham | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Baja | Clay |
Oleksandra Oliynykova form & Vivien Abraham form
Oleksandra Oliynykova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Vivien Abraham - laatste wedstrijden
W25 Baja - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
17.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stosic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Balatonboglar - Clay | ||||
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Biskic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Surova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dunakeszi - Clay | ||||
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Sainsbury | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
01.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Biskic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
02.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudia Szabo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gyor - Clay | ||||
25.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |