WEDSTRIJD
21.10.20 | 1e ronde | Olga Danilovic | Cristina Bucsa | 6-4, 6-3 | W25 Reims | I. hard |
STATISTIEKEN
Olga Danilovic | Cristina Bucsa | |
1e Service % | 34/61 (56%) | 42/58 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 20/42 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/27 (44%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/58 (55%) | 27/61 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Cristina Bucsa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Cristina Bucsa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Cristina Bucsa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Cristina Bucsa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Danilovic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Cristina Bucsa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Cristina Bucsa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Danilovic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Cristina Bucsa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Cristina Bucsa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Cristina Bucsa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Cristina Bucsa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Danilovic vs. Cristina Bucsa - onderlinge wedstrijden
21.10.20 | 1e ronde | Olga Danilovic | Cristina Bucsa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Reims | I. hard |
Olga Danilovic form & Cristina Bucsa form
Olga Danilovic - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
15.07.23 Finale | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Halve finale | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.07.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
03.06.23 3e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Cristina Bucsa - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |