Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Luxembourg
29.11.95, 28 Jaar
29.11.95, 28 Jaar
Olga Danilovic vs. Laura Correia - onderlinge wedstrijden
06.02.20 | Rubber 1 | Olga Danilovic | Laura Correia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Fed Cup | I. hard |
Olga Danilovic form & Laura Correia form
Olga Danilovic - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
15.07.23 Finale | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Halve finale | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.07.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
03.06.23 3e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Laura Correia - laatste wedstrijden
Fed Cup - I. hard | ||||
06.02.20 Rubber 1 | vs. Olga Danilovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
15.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Pliskova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Petange - I. hard | ||||
12.09.16 1e ronde | vs. Natalie Proese | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Koeln - Clay | ||||
17.06.13 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Patricia Boentgen | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.04.13 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Ornberg | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Leivo | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.04.13 Kwalif. | vs. Anette Munozova | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
25.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Rohanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - Hard | ||||
08.02.13 Rubber 1 | vs. Elitsa Kostova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
13.10.12 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Tinjic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Engis - Clay | ||||
03.09.12 1e ronde van de kwal. | vs. Cinta Papke | 6-75, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.12 Kwalif. | vs. Jaimy-Gayle Van De Wal | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |