WEDSTRIJD
15.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Olga Doroshina | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | W25 Navi | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Doroshina | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
1e Service % | 26/47 (55%) | 20/44 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/26 (92%) | 14/20 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/44 (50%) | 13/47 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, A-40[BP] | ||
Olga Doroshina | 1-0 | |
0-0, 40-0 | ||
2-0 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Olga Doroshina | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, 15-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
Olga Doroshina | 1-0 | |
0-0, A-40 | ||
2-0 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0 | ||
Olga Doroshina | 3-0 | |
3-1 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, 0-40, 15-40 | ||
Olga Doroshina | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, 30-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Doroshina vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - onderlinge wedstrijden
15.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Olga Doroshina | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Navi | Hard |
Olga Doroshina form & Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty form
Olga Doroshina - laatste wedstrijden
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.21 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.21 1e ronde | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.21 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | - | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
13.02.20 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - scratch | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
01.01.20 1e ronde | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.19 Kwalif. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
30.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
21.12.19 Halve finale | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.19 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.19 Kwalif. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
14.12.19 Halve finale | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.19 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.19 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |