WEDSTRIJD
06.07.19 | Halve finale | Olga Govortsova | Maja Chwalinska | 4-6, 7-5, 7-64 | W25 Stuttgart | Clay |
STATISTIEKEN
Olga Govortsova | Maja Chwalinska | |
1e Service % | 95/123 (77%) | 83/108 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 58/95 (61%) | 54/83 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 12/25 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/108 (39%) | 52/123 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 113/231 (49%) | 118/231 (51%) |
Dubbele fouten | 7 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Govortsova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Govortsova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Olga Govortsova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Govortsova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Maja Chwalinska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-6 |
2 | ||
Olga Govortsova | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Maja Chwalinska | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Olga Govortsova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
Olga Govortsova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-0 | ||
Olga Govortsova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-3 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Govortsova | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Maja Chwalinska | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Olga Govortsova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
Olga Govortsova | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Govortsova | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Maja Chwalinska | |
0-0 | ||
Olga Govortsova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Olga Govortsova | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Govortsova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-5 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Govortsova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Maja Chwalinska | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Olga Govortsova | 6-6 | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-2 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Govortsova vs. Maja Chwalinska - onderlinge wedstrijden
06.07.19 | Halve finale | Olga Govortsova | Maja Chwalinska | 4-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | W25 Stuttgart | Clay |
Olga Govortsova form & Maja Chwalinska form
Olga Govortsova - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerie Glozman | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 4-6, 0-1, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
26.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
04.01.22 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Zarina Diyas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayo Hibi | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 Kwalif. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
10.07.21 Finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.21 Halve finale | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.21 Kwartfinale | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Maja Chwalinska - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | - Maja Chwalinska - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |