WEDSTRIJD
01.08.19 | 2e ronde | Olga Ianchuk | Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | W25 El | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Ianchuk | Angeles Moreno Barranquero | |
1e Service % | 41/54 (76%) | 29/55 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/41 (59%) | 18/29 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/55 (49%) | 21/54 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/109 (55%) | 49/109 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Ianchuk | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Angeles Moreno Barranquero | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Olga Ianchuk | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
5-3 | Angeles Moreno Barranquero | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Ianchuk | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Angeles Moreno Barranquero | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Angeles Moreno Barranquero | |
0-0 | ||
Olga Ianchuk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Angeles Moreno Barranquero | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Olga Ianchuk | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Angeles Moreno Barranquero | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Olga Ianchuk | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Angeles Moreno Barranquero | |
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Ianchuk vs. Angeles Moreno Barranquero - onderlinge wedstrijden
01.08.19 | 2e ronde | Olga Ianchuk | Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 El | Hard |
Olga Ianchuk form & Angeles Moreno Barranquero form
Olga Ianchuk - laatste wedstrijden
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
12.04.19 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
15.03.19 Kwartfinale | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Shrewsbury - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.18 1e ronde | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
22.08.18 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Angeles Moreno Barranquero - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Julia Grabher | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Valencia - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Sara Rhallab | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 2-1, - Angeles Moreno Barranquero - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-0, Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.19 2e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |