WEDSTRIJD
07.08.18 | 1e ronde | Olga Ianchuk | Marta Lesniak | 7-5, 6-3 | Warsaw | Clay |
STATISTIEKEN
Olga Ianchuk | Marta Lesniak | |
1e Service % | 38/63 (60%) | 43/62 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/38 (61%) | 22/43 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/25 (64%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/62 (50%) | 24/63 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marta Lesniak | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Olga Ianchuk | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Marta Lesniak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Ianchuk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Marta Lesniak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Ianchuk | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Marta Lesniak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Marta Lesniak | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Ianchuk | 4-4 | |
Olga Ianchuk | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Marta Lesniak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Ianchuk | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Marta Lesniak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Ianchuk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Marta Lesniak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Ianchuk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Marta Lesniak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Ianchuk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Marta Lesniak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-3 | Marta Lesniak | |
5-3 | Marta Lesniak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Ianchuk vs. Marta Lesniak - onderlinge wedstrijden
07.08.18 | 1e ronde | Olga Ianchuk | Marta Lesniak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Warsaw | Clay |
Olga Ianchuk form & Marta Lesniak form
Olga Ianchuk - laatste wedstrijden
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
02.08.19 Kwartfinale | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.19 2e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
12.04.19 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
15.03.19 Kwartfinale | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Shrewsbury - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.18 1e ronde | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Podgorica - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - scratch | wedstrijd detail | |
22.08.18 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Marta Lesniak - laatste wedstrijden
W25 Bytom - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.19 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.19 Halve finale | vs. Cristina Ene | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.19 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.19 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Lara Michel | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.19 Kwartfinale | vs. Lou Brouleau | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.19 2e ronde | vs. Silvia Njiric | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Vinciane Remy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
09.11.18 Kwartfinale | vs. Agnes Bukta | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.18 2e ronde | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.11.18 1e ronde | vs. Vitalia Stamat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
04.11.18 Finale | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.18 Halve finale | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.18 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.11.18 2e ronde | vs. Emily Meyer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
16.09.18 Finale | vs. Gabriela Pantuckova | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.18 Halve finale | vs. Johana Markova | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.18 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.18 2e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.18 1e ronde | vs. Sonja Krtenova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Olga Ianchuk | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
21.07.18 Finale | vs. Francesca Jones | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.18 Halve finale | vs. Lenka Jurikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.18 Kwartfinale | vs. Sabina Machalova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.18 2e ronde | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.18 1e ronde | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
29.06.18 Kwartfinale | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.18 2e ronde | vs. Barbora Miklova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |