WEDSTRIJD
04.11.20 | 1e ronde | Olga Parres Azcoitia | Elizabet Hamaliy | 7-63, 6-4 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Olga Parres Azcoitia | Elizabet Hamaliy | |
1e Service % | 51/70 (73%) | 37/75 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/51 (59%) | 21/37 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/19 (37%) | 12/38 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/75 (56%) | 33/70 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Parres Azcoitia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Parres Azcoitia | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Olga Parres Azcoitia | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Parres Azcoitia | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Parres Azcoitia | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Olga Parres Azcoitia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Olga Parres Azcoitia | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Parres Azcoitia | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Elizabet Hamaliy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
16.09.00, 23 Jaar
14694 $
16.09.00, 23 Jaar
14694 $
Olga Parres Azcoitia vs. Elizabet Hamaliy - onderlinge wedstrijden
02.07.23 | 1e ronde van de kwal. | Elizabet Hamaliy | Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Cantanhede | Carpet |
04.11.20 | 1e ronde | Olga Parres Azcoitia | Elizabet Hamaliy | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Olga Parres Azcoitia form & Elizabet Hamaliy form
Olga Parres Azcoitia - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
04.11.22 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 Kwartfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Halve finale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |
Elizabet Hamaliy - laatste wedstrijden
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Analu Freitas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 4-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Hays | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baylen Brown | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 3-6, 0-2, - Elizabet Hamaliy - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-63, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Alice Gubertini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |