WEDSTRIJD
03.10.17 | 1e ronde | Olga Parres Azcoitia | Lucia Quiterio | 6-2, 6-3 | Lisbon | Hard |
STATISTIEKEN
Olga Parres Azcoitia | Lucia Quiterio | |
1e Service % | 31/48 (65%) | 30/49 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/31 (74%) | 23/30 (77%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 3/19 (16%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/49 (47%) | 13/48 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/97 (60%) | 39/97 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Parres Azcoitia vs. Lucia Quiterio - onderlinge wedstrijden
23.10.18 | 1e ronde | Olga Parres Azcoitia | Lucia Quiterio | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | Lousada | I. hard |
03.10.17 | 1e ronde | Olga Parres Azcoitia | Lucia Quiterio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Lisbon | Hard |
Olga Parres Azcoitia form & Lucia Quiterio form
Olga Parres Azcoitia - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
04.11.22 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 Kwartfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Halve finale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |
Lucia Quiterio - laatste wedstrijden
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Georgia Drummy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
18.10.18 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.18 1e ronde | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montemor O - Hard | ||||
12.09.18 1e ronde | vs. Vinciane Remy | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santarem - Hard | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Samantha Murray | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Figueira Da - Hard | ||||
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rimi So | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Setubal - Hard | ||||
09.07.18 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
04.07.18 1e ronde | vs. Andrea Ka | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
28.05.18 Kwalif. | vs. Valeria Bhunu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. M J Changwereza | M J Changwereza - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
23.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Joao Koehler | 5-7, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
11.04.18 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
04.03.18 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.17 Kwalif. | vs. Anna Pribylova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
19.10.17 1e ronde | vs. Nandini Sharma | 7-64, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
10.07.17 Kwalif. | vs. Sarah Leonard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |