WEDSTRIJD
04.11.18 | Finale | Olga Saez Larra | Andreea Rosca | 6-1, 1-0, - scratch | Sant Cugat | Clay |
STATISTIEKEN
Olga Saez Larra | Andreea Rosca | |
1e Service % | 22/38 (58%) | 18/33 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/22 (77%) | 10/18 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/33 (58%) | 15/38 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 42/71 (59%) | 29/71 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Saez Larra | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Saez Larra | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Saez Larra | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Olga Saez Larra | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Andreea Rosca | |
0-0 | ||
1-0 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Saez Larra vs. Andreea Rosca - onderlinge wedstrijden
04.11.18 | Finale | Olga Saez Larra | Andreea Rosca | 6-1, 1-0, Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | Sant Cugat | Clay |
Olga Saez Larra form & Andreea Rosca form
Olga Saez Larra - laatste wedstrijden
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
02.07.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 Kwalif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
21.04.21 2e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Andreea Rosca - laatste wedstrijden
W15 Bucharest - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.22 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.22 Kwalif. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Prokuplje - Clay | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |