WEDSTRIJD
11.09.18 | Kwalif. | Olga Saez Larra | Eva Guerrero Alvarez | 4-6, 6-4, 7-5 | Biarritz | Clay |
STATISTIEKEN
Olga Saez Larra | Eva Guerrero Alvarez | |
1e Service % | 73/110 (66%) | 72/104 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/73 (67%) | 41/72 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/37 (32%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 7/22 (32%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/104 (49%) | 49/110 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 112/214 (52%) | 102/214 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Olga Saez Larra | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Saez Larra | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Saez Larra | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Saez Larra | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Saez Larra | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Saez Larra | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Olga Saez Larra | 1-1 | |
Olga Saez Larra | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Olga Saez Larra | 2-2 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Olga Saez Larra | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Saez Larra | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Olga Saez Larra | 5-3 | |
Olga Saez Larra | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Saez Larra | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olga Saez Larra | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Olga Saez Larra | 2-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Olga Saez Larra | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Olga Saez Larra | 3-3 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Olga Saez Larra | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Olga Saez Larra | 4-4 | |
Olga Saez Larra | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Eva Guerrero Alvarez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Saez Larra | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Saez Larra vs. Eva Guerrero Alvarez - onderlinge wedstrijden
21.04.21 | 2e ronde | Eva Guerrero Alvarez | Olga Saez Larra | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Oeiras | Clay |
06.09.19 | Kwartfinale | Olga Saez Larra | Eva Guerrero Alvarez | 7-63, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | W25 Marbella | Clay |
11.09.18 | Kwalif. | Olga Saez Larra | Eva Guerrero Alvarez | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Biarritz | Clay |
09.10.17 | 1e ronde | Eva Guerrero Alvarez | Olga Saez Larra | 1-6, 6-4, 3-0, Eva Guerrero Alvarez - scratch | wedstrijd detail | Seville | Clay |
Olga Saez Larra form & Eva Guerrero Alvarez form
Olga Saez Larra - laatste wedstrijden
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
02.07.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 Kwalif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
21.04.21 2e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Eva Guerrero Alvarez - laatste wedstrijden
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-3, - Eva Guerrero Alvarez - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
01.10.23 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Jenna Defalco | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-0, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-3, - Eva Guerrero Alvarez - scratch | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Ena Koike | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |