WEDSTRIJD
02.07.19 | 1e ronde | Olga Saez Larra | Mylene Halemai | 6-4, 6-2 | W25 Denain | Clay |
STATISTIEKEN
Olga Saez Larra | Mylene Halemai | |
1e Service % | 37/60 (62%) | 43/67 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/37 (76%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/23 (43%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/67 (49%) | 22/60 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/127 (56%) | 56/127 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olga Saez Larra | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-1 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15 | ||
1-3 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Olga Saez Larra | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40 | ||
Olga Saez Larra | 3-4 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-4 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Saez Larra | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Saez Larra | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-1 | Mylene Halemai | |
0-0 | ||
Olga Saez Larra | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olga Saez Larra vs. Mylene Halemai - onderlinge wedstrijden
02.07.19 | 1e ronde | Olga Saez Larra | Mylene Halemai | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Denain | Clay |
Olga Saez Larra form & Mylene Halemai form
Olga Saez Larra - laatste wedstrijden
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
02.07.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 Kwalif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
21.04.21 2e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Mylene Halemai - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Hard | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |