WEDSTRIJD
02.11.17 | 2e ronde | Olivia Rogowska | Alize Lim | 6-4, 6-1 | Canberra | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Rogowska | Alize Lim | |
1e Service % | 33/59 (56%) | 42/64 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/33 (67%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/26 (50%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/12 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/64 (56%) | 24/59 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/123 (58%) | 52/123 (42%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Rogowska vs. Alize Lim - onderlinge wedstrijden
02.11.17 | 2e ronde | Olivia Rogowska | Alize Lim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Canberra | Hard |
31.01.17 | 2e ronde | Olivia Rogowska | Alize Lim | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | Burnie | Hard |
27.06.11 | 2e ronde | Alize Lim | Olivia Rogowska | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Ystad | Clay |
Olivia Rogowska form & Alize Lim form
Olivia Rogowska - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Alize Lim - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
07.09.20 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.20 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.01.20 Kwartfinale | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 2e ronde | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.20 1e ronde | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Bagnatica - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W80 Biarritz - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |