WEDSTRIJD
28.09.17 | 2e ronde | Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | 6-3, 3-6, 6-4 | Brisbane | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | |
1e Service % | 57/102 (56%) | 81/112 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/57 (58%) | 44/81 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/45 (49%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/112 (51%) | 47/102 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 112/214 (52%) | 102/214 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 8 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Rogowska vs. Chihiro Muramatsu - onderlinge wedstrijden
20.02.19 | 1e ronde | Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Rancho | Hard |
11.10.18 | 2e ronde | Chihiro Muramatsu | Olivia Rogowska | 7-5, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | Toowoomba | Hard |
28.09.17 | 2e ronde | Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Brisbane | Hard |
22.09.17 | Kwartfinale | Olivia Rogowska | Chihiro Muramatsu | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | Penrith | Hard |
Olivia Rogowska form & Chihiro Muramatsu form
Olivia Rogowska - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Chihiro Muramatsu - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilia Franzin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |